1. D

GRADIVO ZA 14. in 15. MAJ:

ČETRTEK, PETEK,14.,15.5.

Lepo pozdravljeni dragi učenci!

Upava, da vam pouk na daljavo ne povzroča preveč težav. Ta teden se boste morali še učiti doma v svoji sobi. Nove naloge za ta teden so pripravljene. Sporočava pa vam, da se bomo najverjetneje že naslednji teden učili v šoli. Podrobnejše informacije o prihodu v šolo bomo posredovali tekom tega tedna.

Veseliva se že vašega prihoda v šolo.

Učiteljici Majda in Andreja

GRADIVO (od 11. 5. do 13. 5.):

PONEDELJEK,11.5.2020

TOREK,12.5.2020

SREDA,13.5.2020

ČETRTEK, 7. 5. 2020

PETEK. 8. 5. 2020

Spoštovani starši in učenci!

V nov teden vstopamo opremljeni z informacijami, povezanimi s pravili ocenjevanja na daljavo. Resnično me veseli, da se večinoma zelo trudite in redno izpolnjujete šolske obveznosti. To veliko šteje, saj dokazujete, da se učite in v znanju napredujete. Prav zato pričakujem, da boste zmogli šolsko leto uspešno zaključiti.

Ocenjevanje bomo pričeli izvajati v mesecu maju. V tednu od 4. 5. do 8. 5. 2020 bom izvedla ocenjevanje pri likovni umetnosti in preverjanje pri glasbeni umetnosti.

V naslednjem obdobju bo ZELO POMEMBNO, da se učenci ter starši redno odzivate na pobude s strani učiteljice, pripravljate željene izdelke ter jih pravočasno posredujete naprej. ŠE POMEMBNEJE se bo seznaniti z vsemi navodili o načinih ocenjevanja na daljavo. Vzpostavila bom komunikacijo z vsakim otrokom in z vsako družino preko video povezave in podala konkretna navodila za ocenjevanje.

Učiteljica Majda

PONEDELJEK, 4. 5. 2020

športni dan 5. 5. 2020

SREDA, 6. 5. 2020

ANGLEŠČINA (od 4. do 8. maja):

NEKAJ UTRINKOV DELA NA DALJAVO:

ČETRTEK, 23. 4.

PETEK, 24. 4.

Pozdravljen/a!

Pa smo spet skupaj! Dragi učenec, učenka!

Vesela sem vaših odzivov, seveda s pomočjo staršev. Pridno mi pošiljate slike vaših opravil glede šole in tudi drugih o vsem, kar počnete doma. Super ste vi in vaši starši!! Zdaj pa veselo na delo.

Naloge za naslednji teden so že pripravljene. Poskusite čim več nalog narediti brez pomoči staršev. V torek in petek boste imeli dva dneva dejavnosti. Seveda vsak zase preko spleta. Več za ta dneva vas čaka v navodilih.

Želiva vam veliko uspeha pri samostojnem delu, predvsem pa, da ostanete kljub vsemu, kar se dogaja okoli vseh nas, optimistični, predvsem pa zdravi!

Vaši učiteljici Majda in Andreja

GRADIVO ZA OBDOBJE OD 20. DO 22. APRILA:

TOREK_TEHNIŠKI DAN

ANGLEŠČINA (od 20. do 24. aprila):

Pošiljava vam gradivo za 16. in 17. april: ČETRTEK, PETEK_16.,17. 4.

Uspešno učenje!

učiteljici Majda in Andreja

Posredujeva vam gradivo za 14. in 15. april:

TOR, SRE_14.,15. 4.

Povezava do gradiv za ANGLEŠČINO (od 14. do 17. 4.):

učiteljici Majda in Andreja

Pošiljava navodila za ČETRTEK, 9. 4., IN PETEK, 10. 4.

Za ta teden bo to vse! Želiva Vam lep vikend.
Praznovanje velike noči bo letos zgolj v krogu družine zagotovo prav posebno! Izkoristite to!

VESELE
VELIKONOČNE
PRAZNIKE!

UČITELJICI:
MAJDA
ANDREJA

Posredujeva vam navodila in gradivo za delo od 6. do 8. aprila:

NAVODILA ZA DELO OD 6. 4. DO 8. 4. 2020

učiteljici Majda in Andreja

Spoštovani starši in dragi učenci!

Posredujeva vam navodila za delo in druga gradiva za 2. in 3. april:

1. D_ČETRTEK, 2. 4.

1. D_PETEK, 3. 4.

Ostanite zdravi,

učiteljici Majda in Andreja

Posredujeva vam navodila za delo od 30. marca do 1. aprila:

PONEDELJEK_30. 3. 2020

TOREK_31. 3. 2020

SREDA_1. 4. 2020

Dragi učenci in starši!

Posredujeva vam navodila za šolsko delo za četrtek, 26. marca, in petek, 27. marca:

1. d_Delo-doma-1. t._ČETRTEK, 26. 3.

1. d_Delo-doma-1. t._PETEK, 27. 3.

Lepo vas pozdravljava in vam želiva, da se imate skupaj lepo in da ste zdravi,
učiteljici Majda Novak in Andreja Pozderec

Dragi moji!

Za otroke sem pripravila za vsak dan skupek nalog, ki jih učenci opravijo. Ničesar jim ni treba natisniti, vse bodo lahko počeli tako, da bodo pisali v zvezke in sledili mojim navodilom.

V ponedeljek vam posredujem delo do srede, v sredo vam bom posredovala delo za naslednja dva dneva. Uporabljali bomo tudi delovne zvezke in berilo, prav tako imate na internetu odprte elektronske delovne zvezke Lilibi, do katerih lahko učenci brezplačno dostopajo. Če je otrok zvezke pustil v šoli, naj piše na list, ki ga bo potem prilepil v zvezek.

Dogovorite se za čas, ko bodo otroci delali šolsko delo. Lahko si naredite tudi dnevni urnik. Če bi otrok slučajno zbolel, pa seveda nalog ne opravlja. Zdravje je na prvem mestu.

Dosegljiva sem po elektronski pošti: majda.novak@ospuconci.si.

Ostanite zdravi!

Lep pozdrav,

učiteljica Majda

V priponkah so navodila za delo doma za učence 1. d od ponedeljka, 23. 3., do srede, 25. 3.:

Delo doma 1. teden – ponedeljek

Delo doma 1. teden – torek