1. B

DELO OD DOMA_1. B

SPOŠTOVANI STARŠI, DRAGI UČENCI!

ŠE ZADNJIČ POŠILJAVA NALOGE ZA DELO DOMA. DRUGI TEDEN SE VIDIMO V ŠOLI. KOMAJ ŽE ČAKAVA!

TUKAJ JE ŠE NEKAJ FOTO UTRINKOV VAŠEGA DELA DOMA:
1. B_FOTO UTRINKI DELA OD DOMA.

LEPO VAS POZDRAVLJAVA,

UČITELJICI SIMONA IN BORA

1. b_DELO OD DOMA_od 11. 5. do 13. 5.

1. b_delo od doma

SPOŠTOVANI STARŠI, DRAGI UČENCI!

POČITNICE SO MIMO IN PRED NAMI JE NOV DELOVNI TEDEN. SPET SVA VAM PRIPRAVILI NOVE NALOGE. VESELO NA DELO!

LEPO VAS POZDRAVLJAVA,

UČITELJICI SIMONA IN BORA

GRADIVO ZA OBDOBJE OD 4. DO 6. MAJA:

1. B_DELO OD DOMA

športni dan 5. 5. 2020

GRADIVO ZA ANGLEŠČINO (OD 4. DO 8. MAJA):

1. b_DELO OD DOMA

Spoštovani starši, dragi učenci!
Spet je pred nami nov teden učenja od doma. Ta teden bo nekoliko drugačen, saj bomo opravili kar dva dneva dejavnosti. V ostalih treh dneh pa bo nekaj učne snovi. Delo, ki vas čaka, si lahko razporedite po svoje, kakor se vam bo izšlo. Želiva vam, da se z veseljem lotite usvajanja učne snovi, saj si tako veliko več zapomnite.

učiteljici Simona in Bora

Delo od doma_20. 4.-22. 4.

ANGLEŠČINA (od 20. do 24. 4.):

Spoštovani starši, dragi učenci!

Spet je pred nami nov teden. Vendar je ta za en dan krajši. Torej bo tudi dela nekoliko manj.

Ko gledava fotografije in posnetke vašega dela doma, vidiva, da ste zelo dejavni in pridno opravljate vse naloge. Zelo naju veseli, da se tako zavzeto učite. Zelo pomembno je tudi, da se veliko gibljete in tako skrbite za svoje zdravje.

Z željo, da se kmalu vidimo, vas lepo vas pozdravljava,
učiteljici Simona in Bora

Delo od doma_1. b_od 14. do 17. 4.

Povezava do gradiv za ANGLEŠČINO (od 14. do 17. 4.):

Pošiljava vam gradivo za 9. in 10. april:

Delo od doma_9. in 10. 4. 2020

PRILOGA: VRZI_KOCKO

Lepe praznike,

vaši učiteljici Bora in Simona

Spoštovani starši, dragi učenci, pozdravljeni!

Pred nami je še en teden pouka doma. Želiva vam uspešno delo. Pomembno je, da delate, kolikor zmorete, in da imate vmes odmore – minute za zdravje. Takrat lahko zaplešete, se razgibate, naredite kakšno znano vajo ali pa samo nekaj počepov in poskokov. Takoj bo delo šlo lažje in hitreje od rok.
Če vas karkoli zanima in bi naju radi vprašali, pa nama pišite.

Ponekod boste pri nalogah zaznali takšen znak , ki pomeni, da sva za vas našli ideje, s katerimi si boste olajšali delo ali pa ga popestrili. Kliknite na znak in v hipu boste dobili predlog za delo.

NAVODILA IN GRADIVO ZA DELO: 1. B_NAČRT DELA_6.-8. 4. 2020

Pozdravljeni!

Pred vami so navodila za delo in ostalo gradivo za 2. in 3. april:

1. B_DELO OD DOMA_2. in 3. 4.

REBUSI

Ostanite zdravi,

vaši učiteljici Simona in Bora

Pozdravljeni!

Pred nami je nov teden in nove naloge, do katerih dostopate s klikom na:
1. b_DELO OD DOMA_30. 3.-1. 4.

Zdaj ste se že malo navadili na učenje doma, zato je tudi nalog nekoliko več. Naloge si lahko razporedite po svoje, kakor se vam izide. Tudi če česar ne razumete ali ne zmorete, boste pa naredili drugič. Vedno pa nama lahko pišete in vprašate. Želiva vam uspešno delo.

Ponekod boste pri nalogah zaznali takšen znak , ki pomeni, da sva za vas našli ideje, s katerimi si boste olajšali delo ali pa ga popestrili. Kliknite na znak in v hipu boste dobili predlog za delo.

Prisluhnite tudi pesmici ob sličicah, ki jo je za vas, učence 1. b, pripravila učiteljica Bora: SAŠA VEGRI: OTOKAR I.

Ostanite zdravi in pazite nase,

Spoštovani starši, dragi učenci!

Napisali sva naloge za učenje od doma. Naloge sva razdelili po šolskem urniku.  Do njih dostopate s klikom na 1.-B_NAVODILA-ZA-DELO-V-ČASU-OD-23.-DO-27.-MARCA.

Ko se boste lotili dela, ni nujno, da upoštevate razporeditev. Morda boste en dan uspeli narediti več, kateri dan pa manj. Delo razporedite po zmožnostih vašega otroka. Ne pozabite na odmore med delom, malo gibanja, kakšno jabolko … Poskrbite, da se bo gibalo telo in možgani. Pa zdravi ostanite!

Ponekod boste pri nalogah zaznali takšen znak , ki pomeni, da sva za vas našli ideje na spletu, s katerimi si boste olajšali delo ali pa ga popestrili. Kliknite na znak ter hkrati pritisnite tipko Ctrl na tipkovnici in v hipu boste dobili predlog za delo.

Pišete nama lahko tudi po elektronski pošti na: simona.horvat@ospuconci.si in deborah.davidovski@ospuconci.si.